OpenTable: Restaurants Near Me

Yemek Tarifleri Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut Cihaza göre değişir
  • Version Cihaza göre değişir
  • Dil Türkçe
  • Firma OpenTable
Android cihazınıza OpenTable mobil uygulamasını ücret ödemeden indirerek kullanabilirsiniz.

Restoran rezervasyonlarını bulmak, keşfetmek, rezerve etmek ve yönetmek için ücretsiz bir şekilde kullanabileceğiniz OpenTable uygulamasında vakit geçirebilirsiniz. İstediğiniz zaman, istediğiniz yerde OpenTable'ı kullanarak rezerve işlemlerinizi halledebilirsiniz. Restoran rezervasyonlarında küresel lider olarak, OpenTable?ın uygulaması yeni restoranlar bulmanıza yardımcı olur.

Restoran menülerini, yorumları ve fotoğrafları görüntüleme ve bir sonraki lezzetli yemeğinize doğru puan kazanın. Özellikle yemek istediğiniz yemeğin yorumlarını OpenTable uygulaması içerinde bulabilirsiniz. Özel uygulama avantajlarına erişebilirsiniz. Bugün bir restoran masası kurup ve yedekleyebilirsiniz. Dünya çapında başarılı bir yere sahip olan bu kaliteli uygulamaya sizlere her an hizmet verecektir. 

Restoranların kalite düzeylerini takip edin, puanlarına, yorumlarına ve kaliteli içeriklerine göz atın. Özel içeriklere göz atarken canınızın istediği gibi hareket edebilirsiniz. Uygulama içerisinde gerçekçi yorumlara göz atın. Yorumlar size doğru bir izlenim bırakacaktır.

Sizde OpenTable: Restaurants Near Me mobil uygulamasını indirerek restoranlar hakkında doğru yorumlar ve yemek tariflerine sahip olabilirsiniz. Yemek yiyeceğiniz alanı seçmek artık çok daha kolay. Uygulamayı Android  cihazınıza ücret ödemeden indirebilirsiniz. 

OpenTable: Restaurants Near Me indir